تخریب ساختمان

هزینه تخریب ساختمان

هزینه تخریب ساختمان :

یکی از مباحثی که در تهران با وجود زمین های گران قیمت دارای ارزش افزوده ی بسیار بالاست تخریب ساختمان های قدیمی و بنا کردن یک ساختمان چند طبقه ی جدید است.

برای اطلاع از قیمت تخریب ساختمان و گود برداری ونیلینگ و استفاده از مشاوره حضوری رایگان

با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۳۴۷۶۲۷

۰۹۹۰۵۲۹۳۹۳۵

فاکتورهای تعیین قیمت تخریب ساختمان:

قیمت تخریب ساختمان قدیمی به چند عامل بستگی دارد:

نخستین فاکتور در هزینه تخریب ساختمان نوع سقف آن است؛ در صورتیکه سقف ساختمان از نوع بتنی باشد نسبت به سقف های ضربتی (آجری) هزینه ی تخریب آن بیشتر خواهد بود. دلیل این مسئله سختی ساختمان های بتنی است. همچنین در صورتیکه بدنه ی اصلی ساختمان بتنی باشد هزینه ی تخریب آن نسبت به ساختمان های آهنی بیشتر خواهد بود.
نکته ی دیگری که در تخمین هزینه ی تخریب ساختمان موثر است تعداد طبقات خانه است. به طوریکه هر قدر ساختمان ارتفاع بیشتری داشته باشد نیازمند ابزار و تجهیزات و نیروی بالقوه ی بیشتری خواهد بود.
سومین عامل در تعیین قیمت تخریب ساختمان استحکامات آن می باشد. بطوریکه هر چه ساختمان نوسازتر و به عبارتی سخت تر باشد زمان و انرژی و نهایتا هزینه ی بیشتری یبرای تخریب صرف می کند.
فاکتور چهارم در تعیین هزینه تخریب ساختمان قابلیت عبور و مرور است.و کوچجه های تنگ امکان انتقال تجهیزات سنگین را غیرممکن می کند و گاها پیمانکاران مجبور به استفاده از روش های قدیمی تخریب می شوند. همچنین حمل نخاله در صورت عدم امکان ورود کامیونت ها بایستی به صورت دستی انجام شود که هزینه های اضافی را به شما تحمیل می کند.

لطفا از دیگر مقالات تخریب ساختمان چیست هم بازدید بفرمایید

 

برای اطلاع از قیمت تخریب ساختمان و گود برداری ونیلینگ و استفاده از مشاوره حضوری رایگان

با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۳۴۷۶۲۷

۰۹۹۰۵۲۹۳۹۳۵

Post Your Comment Here